ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10436335
*
nr 1043 6335
Spegel
Teak, 1950-tal, 122x38
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 18:21:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 15:54:41
1
100 kr
9/6 22:04:36
2
300 kr
13/6 18:14:59
3
200 kr
13/6 18:14:59
2
250 kr (Budbetjänt)
13/6 18:15:40
3
300 kr
13/6 18:15:40
2
300 kr (Budbetjänt)
13/6 18:16:22
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1043 6335
Spegel
Teak, 1950-tal, 122x38
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/6 15:54:41 | 1 | 100 kr |
9/6 22:04:36 | 2 | 300 kr |
13/6 18:14:59 | 3 | 200 kr |
13/6 18:14:59 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
13/6 18:15:40 | 3 | 300 kr |
13/6 18:15:40 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
13/6 18:16:22 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27